רוצה להיות שחקן אמיתי?

מלאו ונחזור אליכם עם הפרטים איך

מחנה בינלאומי קולמן

מחנה קולמן הינו מחנה כדורסל של חנן קולמן, שחקן הפועל "פתאל" אילת, בשיתוף שחקן אמיתי. המחנה הינו מחנה בינלאומי שמתקיים מזה 3 שנים בקופנהגן בירת דנמרק ומשחקים בו שחקנים ממדינות שונות בעולם. המחנה מצויין לשחקנים ששואפים לחוות חוויית כדורסל בינלאומית ועוצמתית, לשפר את האנגלית, להכיר חברים חדשים מחו"ל ולנשום אוויר צונן באווירה מאוד ידידותית וכיפית הסובבת סביב הכדורסל. 

מתי?

יציאה ב-27/7/2017, חזרה ב-3/8/2017, 8 ימים ו-7 לילות.

 

למי הפרויקט מיועד?

לשחקנים בגילאי 13 עד 17.

 

איפה?

קופנהגן, דנמרק. מתחם הלינה נמצא 3 דקות מאולם האימונים ודקה מחדר האוכל.

 

 

 

 

מה כולל המחנה?

  • 4 ארוחות ביום כולל ארוחות ביום ההגעה והעזיבה בהתאם לטיסות.
  • בכל יום 3 אימוני כדורסל מגוונים.
  • ביגוד מקצועי.
  • סיור בעיר קופנהגן.
  • סיור בפארק השעשועים טיבולי וארוחה בעיר.
  • סידורי לינה מלאים.
  • ליווי של מאמן בכיר משחקן אמיתי.
  • טיסות הלוך חזור, הסעות והעברות פרטיות.
  • אימונים בהשתתפות שחקנים צעירים מרחבי העולם.
  • מאמנים בכירים מאירופה וארה"ב.

 

צוות המאמנים

צוות המאמנים מורכב משחקני עבר מרחבי אירופה וארצות הברית.
מנהל מקצועי : חנן קולמן
מאמנים נוספים : ראסמוס כריסטנסן, ג'ואנל סמית', מיקל פלאנת'ין, פיל קאלברט, פאסקל קולמן, ג'נס ת'יגנסן ועוד.

קצת על חנן קולמן 

חנן קולמן (בן 33 גובה 191 ס"מ) הינו שחקן בקבוצת הבוגרים של הפועל "פתאל" אילת והוא בעל נסיון במשחק ובאימון צעירים. הוא בן לאם ישראלית ואב אמריקאי והוא נולד בדנמרק. הוא משחק בהפועל "פתאל" אילת, בנבחרת של דנמרק ושיחק בקבוצות רבות בישראל, בין היתר במכבי חיפה איתה זכה באליפות והיה הקפטן, הפועל ירושלים, עירוני אשקלון ובגלבוע/ עפולה והעמיד ממוצעי קריירה יפים. במסגרת עבודתו עם נוער וילדים, הצטרף חנן קולמן לצוות המאמנים של 'שחקן אמיתי'.  חנן מנהל בקיץ זוהי השנה ה-4 ברציפות את מחנה הכדורסל הנושא את שמו בקופנהגן. מחנה אשר מארח שחקנים בעיקר מדנמרק, שוודיה, ישראל, רוסיה ואוסטריה. 

חנן כותב לכם

אני שמח להודיע על פתיחתו של המחזור הרביעי של מחנה הכדורסל בראשותי. המחנה היווה הצלחה ענקית במשך 3 שנים ונמכר במלואו בכל שנה. המחנה מארח משתתפים מרחבי העולם ורק בשנה שעברה הגיעו למחנה משתתפים מדנמרק, שוודיה, רוסיה, ישראל ואוסטריה.

המאמנים במחנה הינם מסורים ביותר ובעלי ניסיון רב בכל מה שדרוש כדי להפוך שחקנים לטובים יותר. מטרת המחנה היא להעניק לכם חוויה יוצאת דופן, בה תחושו אווירת מחנה אמיתית. חברויות חדשות, סיורים ברחבי העיר קופנהגן, מסיבת ברביקיו ומה שבטוח הרבה מאד כדורסל.

מכלול הפעילויות יעניקו לכם חווית מחנה מדהימה שכל שחקן כדורסל צריך לחוות בשלב בחייו. בהיבט המקצועי, שכרנו את שירותיהם של שחקני הכדורסל הטובים ביותר בדנמרק, מאמנים מארצות הברית, מאמנים מישראל ולא אחר מאשר מר ג׳ונל סמית׳. ג׳ונל סמית׳ הוא בוגר ניו-אורלינס וזה בגביע ה-MVP כמעט בכל תחרות בה השתתף באירופה.
העדיפות העיקרית שלנו היא להפוך אתכם לשחקנים טובים יותר ולפתח את יכולת המשחק. יעד זה יושג באמצעות תחנות שיעבדו על יכולות הכדורסל והתחרות במשחקים במהלך טורניר במחנה. אנו מתגאים מאד בכך שביכולתנו להעניק לכם את הכלים והמיומנויות שיאפשרו לכם להשתפר במהלך המחנה ויסייעו לכם גם בהמשך.

המחנה נערך בקופנהגן (גלדסקס), דנמרק. משתתפי המחנה ילונו במרחק של 3 דקות מהאולם המרכזי ודקה אחת ממרחב האוכל. ארוחות טריות יוכנו על ידי צוות המטבח שלנו ויוגשו לשחקנים. ארבעת הארוחות היומיות כוללות ארוחת בוקר, צהריים, ערב וחטיף לילי.
בכל יום שהייה מלא יתקיימו שלושה אימונים. בסיום המחנה ייערך טיול לעיר טיבולי אותו נקנח בסעודת ארוחת ערב בעיר.

מקווה לראותכם, חנן.