רוצה להיות שחקן אמיתי?

מלאו ונחזור אליכם עם הפרטים איך

הדרך להיות שחקן אמיתי עם דורון שפר

׳הדרך להיות שחקן אמיתי׳ עם דורון שפר, אחד מגדולי שחקני הכדורסל בישראל, הינה סדנה מעוררת השראה במובן המקצועי והפיתוח האישי. דורון שפר יעביר אימון מקצועי ודינמי למשתתפים וכן יקיים הרצאה לשחקנים והוריהם, אודות ניהול אורך חיים ספורטיבי, בריא וחיובי יותר.

 

מתווה הסדנה

הרצאה מרתקת במסגרתה יעביר דורון את נקודת מבטו הייחודית על משחק הכדורסל, ערכים ודרך ארץ. דורון ישתף אודות החוויות הרבות שצבר על מגרשי הכדורסל ומחוץ להם, במטרה להקנות כלים להתמודדות עם אתגרים ומשברים, לקיחת אחריות, יצירת שינויים ומידתיות בספורט.

 

הסדנה תשלב עבודה יישומית ופרקטית על המגרש, בהדרכת דורון שפר וסגל המאמנים הבכיר של שחקן אמיתי. המשתתפים יבצעו רוטציה בין תחנות עבודה העוסקות בנושאי הליבה של הכדורסל המודרני: קליעה, שליטה בכדור, סיומות, תרגול מצבי 1 * 1 ועבודה גופנית, תוך שימוש בעזרי אימון וטכנולוגיה מתקדמים.

 

דגשים כלליים

  • הסדנה מתאימה לשחקנים ושחקניות המשחקים בליגות קט סל, ילדים ונערים.
  • הסדנה תימשך כשעתיים, מתוכם 1.5 שעות לפעילות על המגרש וחצי שעה הרצאה.
  • ההרצאה מיועדת להורים ושחקנים כאחד.
  • כמות המשתתפים בסדנה תיקבע בהתאם לגודל המתקן בו תתקיים הפעילות.

דורון שפר 

מעל 20 שנות קריירה במהלכן היה שחקן מרכזי במכבי ת''א, הפועל י''ם, הפועל גליל עליון נבחרת ישראל ומכללת קונטיקט, אותן הוביל להישגים יוצאי דופן. בין הישגיו המקצועיים של דורון ניתן למנות את הזכייה באליפות המדינה עם הפועל גליל עליון, הובלת נבחרת העתודה למקום הרביעי באליפות אירופה והשתתפות באליפות העולם, זכייה באליפות ״Big East״ במשך 3 שנים רצופות עם קבוצת הכדורסל של אוניברסיטת קונטיקט, היה לשחקן הישראלי הראשון שנבחר בדראפט ה-NBA ע״י ה-LA Clippers , זכייה ב-4 אליפויות הארץ עם מכבי תל אביב, שם שיחק עם עודד קטש וזכו יחד לכינוי צמד ״קטשפר״, זכייה היסטורית עם הפועל ירושלים בגביע היול״ב ועוד.