פיתוח שחקנים

מרכזי פיתוח השחקנים הוקמו במטרה למנף את יכולת המשחק של שחקנים נבחרים באופן מקצועי ביותר ולהקנות את מכלול הכלים והמעטפת הדרושים לשחקן אמיתי. התכנית מיועדת לשחקנים שמשחקים בליגות קט סל, ילדים ונערים. מערך התכנית מבוסס על תוכניות עבודה מקצועיות אשר הותוו על ידי המנחים המקצועיים שלנו- דייויד בלאט, עודד קטש וליאור ליובין ומיושם על ידי סגל מאמנים איכותי. העבודה במרכזים הינה אישית ומבוצעת בקבוצות קטנות על פי רמה, גיל ומצב פיזיולוגי. האימונים האישיים מתמקדים בפיתוח יכולות טכניות ויכולות גופניות, תוך שימוש בעזרי אימון מתקדמים להבטחת תנאים מיטביים להצלחה. 

המרכזים פעילים באבן יהודה, קרית מוצקין, תל אביב, בנימינה, בני ציון ובקרוב ייפתחו גם בחולון, גדרה ומיקומים נוספים.

הליך מיונים למרכזי פיתוח שחקנים

יום המיונים מתקיים במסגרת פרויקט גילוי כשרונות של "שחקן אמיתי". תהליך המיונים כולל מערך אימונים מקצועי לשיפור יכולות טכניות וגופניות ובדיקת מדדים אישיים. בסוף האימון, הסגל המקצועי משכלל את כלל הפרמטרים שנבחנו ומגבש חוות דעת על כל שחקן. השחקנים המתאימים יוזמנו באופן אישי להצטרף למרכז פיתוח השחקנים תוך ימים ספורים. 
במידה ולא נכחתם בפרויקט גילוי כשרונות, ישנה הזדמנות להגיע לאימון ניסיון באחד המרכזים הפעילים בכדי לבחון התאמתכם.
 
 
 

 

מרכיבי התכנית

  • פגישת אפיון אישית - פגישה אישית של כל שחקן עם המאמן המוביל, מתן חוות דעת מקצועית והתאמת תכניות האימון לכל שחקן בהתאם לגיל, תפקיד, צרכים פיזיולוגיים ומנטליים. 
  • ליווי אישי ובקרה - ליווי, ייעוץ והכוונה לאורך פרק זמן משמעותי מצוות מאמנים בעל ניסיון מקצועי, עשיר ואיכותי.
  • עבודה בקבוצות קטנות - אימון בקבוצות קטנות של עד 6 שחקנים בהתאם לגיל ורמה, מה שתורם למיקסום תהליך הלמידה באימון תוך שמירה על יחס אישי לכל שחקן. 
  • פיתוח יכולות ומיומנויות שמותאמות לכדורסל המודרני - 4 שעות אימון חודשיות המתקדמות בלימוד נושאי הליבה של הכדורסל המודרני. העבודה נעשית תוך רוטציה בין תחנות לפי התכנית המקצועית.
  • פיתוח יכולת פיזית - שימת דגש על בנייה גופנית, מניעת פציעות ועמידה בעומסים.
  • תוכניות עבודה ותרגול - קבלת דגשים וסרטוני תרגול להמשך עבודה בבית. 
  • ליווי וייעוץ תזונתי -  ייעוץ תזונה אישי, הרצאה של תזונאית ספורט מוסמכת בהשתתפות ההורים והשחקנים, הקניית ידע והגברת מודעות בנושא תזונה נכונה וסיוע בהרכבת תפריטים ואימוץ אורח חיים ספורטיבי בריא. 
  • מעורבות ההורים - שיתוף ההורים בתהליך בניית השחקן, ייעוץ והכוונה מה נדרש כדי להיות שחקן אמיתי!

הצוות המקצועי

מרכזי פיתוח השחקנים מובלים על ידי סגל מאמנים איכותי ועתיר ניסיון ברמות הגבוהות בכדורסל, לרבות עבודה אישית ופיתוח שחקנים צעירים. צוות המאמנים במרכזים הפעילים כיום כולל את יניב גרין, עידו קוזיקרו, רועי שילינג, מתן חרוש, אורי קוקיה, יואב שמיר, רובן נייברגר, בן רייס, עדי עמוס, אוהד יתום וקורי קאר. כמו כן, שותפים לתכנית אנשי מקצוע מובילים בתחום התזונה וייעוץ מנטלי, המלווים את השחקנים וההורים לאורך הדרך.

נגישות (לסגירה לחצו על הכותרת)