אימונים אישיים בכדורסל
אימונים אישיים בכדורסל

אימונים אישיים בכדורסל בקבוצות קטנות על ידי טובי המאמנים

מרכזי פיתוח השחקנים של שחקן אמיתי הינם מרכזים ברחבי הארץ בהם תקבלו אימונים אישיים בכדורסל במסגרת קבוצות קטנות אותם מאמנים טובי אנשי המקצוע על פי תכנית פיתוח שחקנים אשר נבנתה על ידי עודד קטש, דייויד בלאט וליאור ליובין.

לקבלת פרטים נוספים היכנסו לקישור הבא: http://trueplayer.activetrail.biz/מרכזי-פיתוח

בכל אימון אישי בכדורסל תתאמנו אצל מספר מאמנים אשר עובדים עם קבוצה קטנה של שחקנים תוך התמקדות והנחיה של כל שחקן ועל פי תכנית האימון הנכונה לאותה קבוצת גיל. התכנית מקיפה מגוון נושאים מרכזיים החשובים לשחקן ומכילה מעבר להתפתחות יכולות הכדורסל גם מרכיבים שונים:

 

המימד הפיזיולוגי

שחקנים צעירים צריכים עבודה אינטנסיבית כדי לפתח את גופם ולהכינו היטב לאתגרי המשחק. כל אימון מלווה על ידי פיזיולוג מומחה אשר במסגרת קבוצה קטנה מאמן את השחקנים אימון עם דגשים פיזיולוגיים שונים: כוח, זריזות, מהירות, גמישות ועוד. בכל אימון אישי בכדורסל השחקן עובר אימון על ידי פיזיולוג מומחה שמסייע בתרגול ובפיתוח הגוף והכושר הגופני.

מימד פיזיולוגי
מימד תזונתי

המימד התזונתי

שחקני המרכזים מקבלים ליווי תזונתי. הרצאת תזונאית לשחקנים והוריהם ובניית תפריטי תזונה אישיים, לקיחת מדדים אישיים (גובה, משקל, אחוזי שומן) לטובת מעקב תקופתי והמלצות להורים וכן תכנים שוטפים שמגיעים במסגרת הפעילות.

המימד המנטאלי

אלמנט מאוד חשוב בספורט הוא הפסיכולוגיה והמנטליות של השחקן. במסגרת מרכזי הפיתוח, מקבלים השחקנים הצעירים והוריהם הרצאות מנטליות שנועדו לתת מושג על העולם המנטאלי בתחום הספורט ולתת כלים כדי לשפר את שכלו של הספורטאי.

מימד מנטלי

שחקן אמיתי עובדת על כל שכבות הגיל, משחקנים צעירים ועד לשחקנים בוגרים:

  • שחקני קט סל, ילדים ונערים – כיתות ה' עד ט'.
  • קטגוריית 15+ - כיתות י' עד יב'.
  • שחקנים בוגרים – תכנית המנטורים.
מרכזי פיתוח שחקנים ב ג ד
מרכזי פיתוח שחקנים

מרכזי פיתוח שחקנים - אימונים אישיים בקבוצות קטנות

במרכזי פיתוח השחקנים מתאמנים שחקנים המשחקים בליגות קט-סל, ילדים ונערים. האימונים האישיים בכדורסל נועדו כדי להקנות כלים נוספים המתאימים לכדורסל המודרני לפי תכנית פיתוח שחקנים.

לגילאים אלו ישנם דגשים ספציפיים: של שחקן עובר פגישת איפיון אישיות עם המאמן המוביל במרכז ומותאמת לשחקן תכנית אימון על פי גילו, תפקידו, צרכיו הפיזיולוגיים והמנטליים. לאורך שנת האימון המאמנים במרכז מספקים ליווי אישי ובקרה. העבודה מתבצעת בקבוצות קטנות של עד 6 שחקנים בהתאם לרמת המשחק והגיל. באימונים הדגשים הם על פיתוח יכולות המותאמות לכדורסל המודרני עם רוטציה בין תחנות לפי התכנית המקצועית, פיתוח יכולות פיזיות בדגש על בנייה גופנית, מניעת פציעות ועמידה בעומסים. התוכנית מעודדת מעורבות הורים.

מרכזי פיתוח השחקנים פרוסים ברחבי הארץ ומתקיימים בהם אימונים אחת לשבועיים בסופי שבוע, במקביל לאימונים בקבוצות ובאגודות. מרכזי הפיתוח מקיימים קו חם 24/7 שאליו ניתן לפנות בכל בעיה אישית או קבוצתית ולקבל מענה מיידי.

חדש!!! תכנית לשחקנים ממשיכים! שחקנים הממשיכים לשנה שניה ושלישית במרכז יהנו מהטבות נוספות ביחס לשחקנים מתחילים במרכז. 

תכנית אימונים אישיים לגבי 15+

אימונים אישיים בכדורסל לשחקנים המשחקים בליגות נערים א' עד נוער במטרה לפתח ולהעשיר את יכולותיהם האישיות של השחקנים ולהעניק להם הרגלי עבודה נכונים, טכניקה וכלים שילוו אותך לאורך כל הדרך בהיבט הטכני והפיזיולוגי. התכנית בניהול ליאור ליובין ועודד קטש ומבוצעת על ידי טובי המאמנים. התכנית מעניקה מעטפת מקצועית רחבה של ליווי אישי והכוונה לשחקנים והוריהם.

אימונים אישיים 15
תמיר

תמיר בלאט משתתף בתכנית המנטורים
צילום: עודד קרני

תכנית המנטורים

תכנית המנטורים הינה הפסגה המקצועית אליה ניתן להגיע בשחקן אמיתי! התכנית מלווה שחקנים בוגרים לאורך השנה והפגרה ומספקת להם פלטפורמה מקצועית נוספת התומכת בהם במגוון נושאים.

התכנית מספקת לכל משתתף שחקן עבר שהיה ברמות הגבוהות אשר מספק להם תמיכה מקצועית, מנטלית, אימון וייעוץ, כל שחקן על פי מאפייניו. המשתתפים מקבלי תכנית עבודה ואימון אישי, ליווי תזונתי שוטף על ידי תזונאית מוסמכת, ליווי פיזיולוגי, ליווי וייעוץ מנטלי, ניהול אישי ועוד. כל התכנית משתלבת באופן גמיש בתכנית האימונים והמשחקים של השחקן בקבוצתו.

נגישות (לסגירה לחצו על הכותרת)