מרכזי פיתוח שחקנים

מרכזי פיתוח שחקנים

לפרטים והרשמה למרכז : http://trueplayer.activetrail.biz/מרכזי-פיתוח

מרכזי פיתוח השחקנים של שחקן אמיתי הוקמו במטרה לפתח ולקדם שחקנים צעירים בליגות קט סל ועד נוער. המרכזים מיועדים למנף את יכולת המשחק של כל שחקן והענקת מכלול הכלים הדרושים כדי להתמקצע ולהיות שחקן אמיתי. המרכז משלב מעטפת רחבה לשחקנים ולהורים הכוללת לווי אישי, הכוונה, ייעוץ תזונתי ומנטלי מטובי אנשי המקצוע בארץ.

העבודה במרכזי המצוינות הינה אישית ונעשית בקבוצות קטנות הנקבעות על פי רמה, גיל ומצב פיזיולוגי. האימונים ממוקדים בפיתוח יכולות הכדורסל ועבודה גופנית, תוך שימוש בעזרי אימון בטכנולוגיה מתקדמת להבטחת תנאים אידאליים להצלחה.

האימונים במרכזי המצוינות מתנהלים על פי תכנית עבודה מקצועית שנבנתה על ידי סגל המנחים המקצועיים שלנו: דייויד בלאט, עודד קטש וליאור ליובין. התכניות המקצועיות מיושמות באופן אחיד במרכזי פיתוח שחקנים על ידי צוות מאמנים מוביל.​

מרכזי פיתוח השחקנים מקיימים קו חם 24/7 שאליו ניתן לפנות בכל בעיה אישית או קבוצתית ולקבל מענה מיידי.

חדש!!! תכנית לשחקנים ממשיכים! שחקנים הממשיכים לשנה שניה ושלישית במרכז יהנו מהטבות נוספות ביחס לשחקנים מתחילים במרכז. 

למי זה מתאים?

התכנית מיועדת לשחקנים המשחקים בליגות קט סל ועד נערים

סגל המאמנים

מרכזי פיתוח שחקנים פועלים על ידי צוות מוביל, איכותי ומקצועי בעל ניסיון רב שנים בתחום הכדורסל ועבודה אישית עם שחקנים. סגל המאמנים כוללת את יניב גרין, קורי קאר, אוהד יתום, עופר רחימי,דרור בריגר, רובן נייברגר ועוד.

במסגרת התכנית פועלים אנשי מקצוע מובילים בתחום התזונה וייעוץ מנטלי, המלווים את השחקנים וההורים לאורך הדרך.

הליך המיונים למרכז

הקבלה למרכז כרוכה במיונים. יום המיונים יתקיים במסגרת פרויקט גילוי הכישרונות של שחקן אמיתי, בניהולו והדרכתו של עודד קטש. הליך המיונים משלב אימון לשיפור יכולות טכניות וגופניות ובדיקת מדדים אישיים. בסוף האימון, הצוות המקצועי משכלל את כלל הפרמטרים שנבחנו ומגבש חוות דעת על כל שחקן. שחקן העומד בקריטריונים ועובר את המיונים מקבל הודעה על כך תוך פרק זמן קצר. שחקן אשר טרם בשל להצטרף לתכנית, יקבל תכנית עבודה בסיסית והזדמנות נוספת להתקבל למרכז במסגרת אימון חוזר במרכז פיתוח שחקנים.

מרכיבי התכנית

  • פגישת אפיון אישית– פגישה אישית של השחקן עם המאמן המוביל, מתן חוות דעת מקצועית והתאמת תכניות האימון לכל שחקן בהתאם לגיל, תפקיד, צרכים פיזיולוגיים ומנטליים.
  • ליווי אישי ובקרה– ליווי, ייעוץ והכוונה לאורך פרק זמן משמעותי מצוות מאמנים בעל ניסיון מקצועי, עשיר ואיכותי.
  • עבודה בקבוצות קטנות– אימון בקבוצות קטנות של עד 6 שחקנים בהתאם לגיל ורמה, מה שתורם למקסום תהליך הלמידה באימון תוך שמירה על יחס אישי לכל שחקן.
  • פיתוח יכולות ומיומנויות המותאמות לכדורסל המודרני– 4 שעות אימון חודשיות המתקדמות בלימוד נושאי הליבה של הכדורסל המודרני, העבודה נעשית תוך רוטציה בין תחנות לפי התכנית המקצועית.
  • פיתוח יכולת פיזית– בדגש על בנייה גופנית, מניעת פציעות ועמידה בעומסים.
  • תכניות תרגול להמשך עבודה עצמאית- קבלת סרטוני תרגול עם דגשים מקצועיים עבור עבודה אישית בבית.
  • מעורבות הורים- פגישה של הצוות המקצועי עם הורי השחקן ושיתופם בהליך העבודה.
  • בחבילה השנתית בלבד: פגישה עם תזונאית הספורט המובילה בישראל, רקפת אריאלי, וקבלת תפריט תזונה אישי עבור השחקן המבוסס על יומני אכילה ובדיקות דם. בנוסף, השתתפות בהרצאה על תזונה נכונה ואורח חיים בריא עבור ספורטאים צעירים.

מרכזי פיתוח שחקנים : פריסה ארצית

מרכזי פיתוח שחקנים של חברת שחקן אמיתי פעילים במספר מוקדים בארץ: סשן אימונים של שעתיים, מתקיים אחת לשבועיים בימי שבת – בכמה אזורים בארץ 

מספר המקומות בכל מרכז מוגבל!

לפרטים והרשמה למרכז : http://trueplayer.activetrail.biz/מרכזי-פיתוח

נגישות (לסגירה לחצו על הכותרת)