פרויקט גילוי כשרונות
פרויקט גילוי כשרונות
פרויקט גילוי כשרונות של ׳שחקן אמיתי׳ הוקם במטרה לאפשר לכל שחקן להתאמן באופן המקצועי ביותר ולקבל הזדמנות להשתלב בשיטת פיתוח השחקנים של ׳שחקן אמיתי׳. במסגרת אירועי הפרויקט, סגל המאמנים בהובלת עודד קטש, מנהלה המקצועי של שחקן אמיתי מזה עשור, מגיעים למקומות שונים בארץ להעביר סדנאות אימון מקצועיות, מגוונות וחווייתיות הפתוחות לכלל הנרשמים. סגל המאמנים מגבש הערכה על כל שחקן בהתאם למדדים ספציפיים שנבחנו וממליץ על שחקנים בולטים בעלי פוטנציאל משמעותי שמתאימים להגיע למרכזי פיתוח השחקנים של שחקן אמיתי. 

מהרו להרשם, מספר המקומות מוגבל!!

למי זה מתאים?

שחקנים ושחקניות שאוהבים כדורסל ומשחקים בליגות קט סל, ילדים ונערים.
 
 

מה כוללים אירועי פרויקט גילוי הכשרונות?

  •  הרצאה על מהותו של שחקן אמיתי, חשיבות אורך חיים ספורטיבי, הערכים המובילים להצלחה והאתגרים שבדרך.
  • אימון דינמי על המגרש בהדרכת סגל המאמנים הבכיר של ׳שחקן אמיתי׳
  • עבודה בקבוצות מצומצמות בחלוקה לפי גיל ורמה במהלך ביצוע רוטציה בין תחנות קליעה, שליטה בכדור, טכנולוגית FITLIGHT, עבודה גופנית ועוד.
  • שימוש בעזרי אימון ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים ובחינת מדדים אישיים.
  • רכישת כלים ומיומנות לשיפור יכולות טכניות וגופניות המותאמות לכדורסל המודרני.
  • חולצת אימון מקצועית מתנה.
  • הזדמנות להיבחר למרכזי פיתוח השחקנים, בהתאם להמלצת סגל המאמנים. 

 

כרטיס הכניסה שלכם למרכזי פיתוח השחקנים של ׳שחקן אמיתי׳

השחקנים שיבחרו יוזמנו באופן אישי להצטרף למרכזי פיתוח שחקנים, אשר הוקמו במטרה לפתח ולקדם את דור שחקני הכדורסל הבא של ישראל. המרכזים מעניקים את מגוון הכלים והמעטפת המקצועית שנדרשים כדי להתקדם בתחום הכדורסל ולהיות שחקנים אמיתיים. כל שחקן במרכז פועל לפי תכנית עבודה מקצועית ומקבל ליווי אישי לאורך התהליך בהיבטים טכניים, גופניים, תזונה נכונה וחוסן מנטלי. הורי השחקן זוכים אף הם להכוונה ושותפים מלאים לדרך.

המרכזים לפיתוח שחקנים של ׳שחקן אמיתי׳ פעילים ברחבי הארץ: קרית מוצקין, אבן יהודה, תל אביב, בנימינה, בני ציון ונוספים בעתיד.

שיטת פיתוח השחקנים הייחודית

כל שחקן הלוקח חלק בפרויקט גילוי הכשרונות משתלב בבסיס השיטה שפיתחנו בשחקן אמיתי. עודד קטש וסגל המאמנים המתלווה יבחנו מדדים מקצועיים ואיכותיים של כל משתתף, כאשר את הנתונים נקלוט אל מאגר השחקנים שלנו. באופן זה, גם שחקנים שטרם בשלים להיכנס למרכז המצוינות, יקבלו מאיתנו תכנית עבודה בסיסית שתעזור להם להתקדם ותאפשר להם את ההזדמנות להצטרף בעתיד. 

 
 
 

כרטיס הכניסה שלכם למרכזי פיתוח השחקנים

השחקנים הנבחרים יוזמנו להצטרף למרכזי המצוינות ואימונים אישיים שלנו, אשר הוקמו במטרה ולפתח ולקדם את דור שחקני הכדורסל הבא של ישראל. כל שחקן במרכז פועל לפי תכנית עבודה אינדיווידואלית ומקבל ליווי אישי לאורך התהליך בהיבטים מקצועיים, פיתוח תזונה נכונה וכושר מנטלי. הורי השחקן זוכים אף הם להכוונה ושותפים לכל התהליך.
 
מרכזי פיתוח השחקנים של שחקן אמיתי פעילים ברחבי הארץ: בקרית מוצקין, באבן יהודה, בתל אביב ומרכזים נוספים צפויים להיפתח בקרוב
 

מהרו להרשם, מספר המקומות מוגבל!!

בואו ללמוד מהטובים ביותר איך להיות שחקנים אמיתיים!

פרויקט גילוי כשרונות
נגישות (לסגירה לחצו על הכותרת)