תכנית המנטורים

תכנית המנטורים של שחקן אמיתי - 

מנטור לכל שחקן... לאלו הרוצים להיות הטובים ביותר!

אנו בשחקן אמיתי מאמינים שלהיות הכי טוב זה לא עבודה זו דרך חיים!

תכנית המנטורים האישית לכל שחקן היא תוכנית פורצת דרך המאפשרת לכם השחקנים וההורים לקבל ליווי וייעוץ אישי לאורך כל השנה מהאנשים שכבר היו שם, שכבשו פסגות ועברו את הדרך כשחקנים צעירים ועד להיות שחקנים מקצוענים.

הפרויקט הייחודי מאפשר לשחקנים להתאמן באופן המקצועי ביותר, לקבל כלים, הכוונה וייעוץ ממנטור אישי ומעטפת מקצועית רחבה הכוללת ליווי פיזיולוגי, תזונתי ומנטאלי מטובי המאמנים ומאנשי מקצועי בכירים בארץ.

הליווי המקצועי כולל פגישה אישית עם השחקן, אפיון השחקן, בניית אסטרטגיה אישית, פיקוח והכוונה ונתינת כלים נכונים לשחקן ולהורים שיעזרו לו לממש את הפוטנציאל תוך סנכרון  בין כל המרכיבים הללו.

מה מקבלים במסגרת תכנית המנטורים:

  1. פגישת אפיון אישית- קביעת מטרות קצרות וארוכות לטווח, בניית אסטרטגיית אימון התואמת את צרכי השחקן.
  2. בניית תוכנית עבודה אישית המשתנה על בסיס שבועי לפי תוכנית האימונים השבועית של השחקן באגודה, המבוססת על סרגלי המאמץ המשתנים משבוע לשבוע בהתחשב בדקות המשחק.
  3. אימוני כדורסל בקבוצות קטנות של עד 4 שחקנים עם המנטור או מאמן מומחה לעבודה ספיצפית על אלמנטים בכדורסל.
  4. מעטפת פיזיולוגית הכוללת אימונים לפיתוח יכולות גופניות, על בסיס אפיון אישי והתאמת תוכנית העבודה לכל שחקן.
  5. ליווי וייעוץ תזונה אישי- אפיון, מעקב ובניית תפריטי תזונה אישיים על בסיס בדיקות דם, יומני אכילה ולפי סרגלי המאמצים של השחקן, ע"י תזונאית הספורט המובילה בישראל- רקפת אריאלי.
  6. ליווי, הכוונה וייעוץ מנטאלי שיעשה ע"י המנטור של השחקן.
  7. ניתוחי וידאו ותיקון טעויות- צפייה וניתוח משחקים של השחקן ע"י המנטור.
  8. ניהול אישי- סנכרון בין כל הגורמים המקצועיים המלווים את השחקן, בין תוכנית האימונים והמשחקים האישית של כל שחקן, ייעוץ והכוונה בנוגע להתנהלות בקריירה וקבלת החלטות.
  • חשוב לציין כי אין הגבלה במספר האימונים של השחקן בתוכנית החודשית, כל שחקן יקבל את התוכנית המקצועית ביותר המותאמת לצרכיו, על פי האפיון ובניית האסטרטגיה האישית ובהתאם לשלב שהוא נמצא בעונה.
תכנית המנטורים

המנטורים של שחקן אמיתי

יניב גרין

אודות:

שחקן עבר ברמות הגבוהות, שיאן ההופעות בנבחרת ישראל, זכה בגביע היורוליג, ב-6 אליפויות וב-4 גביעי מדינה. התמקדות בשחקני בוגרים ונוער.

אני מאמין:

"בשביל להיות ספורטאי מצליח צריך להשקיע הרבה זמן ושעות אימון אבל השאלה היא איך להתאמן ולא כמה, בשביל להיות ספורטאי מצליח צריך לעבוד קודם כל נכון ולאו דווקא קשה!

לאורך זמן, הדרך והעבודה הנכונה היא שתביא את השחקן להישגים ולשיפור היכולת".

התמחות:

עבודה עם שחקני ילדים עד בוגרים.

נגישות (לסגירה לחצו על הכותרת)