רוצה להיות שחקן אמיתי?

מלאו ונחזור אליכם עם הפרטים איך




20 אוקטובר
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
20 אוקטובר
תזונאית - שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:15-13:45
20 אוקטובר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:45-15:30
21 אוקטובר
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
21 אוקטובר
תזונאית - אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 12:00-12:30
21 אוקטובר
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
21 אוקטובר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
21 אוקטובר
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
27 אוקטובר
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה בין השעות 14:00-16:00
28 אוקטובר
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00
28 אוקטובר
תזונאית - גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 12:00-12:30
28 אוקטובר
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
28 אוקטובר
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
3 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:30-15:30
3 נובמבר
תזונאית - נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 13:30-14:00
3 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
4 נובמבר
תזונאית - תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 12:00-12:30
4 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
4 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
4 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
10 נובמבר
תזונאית - בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 13:30-14:00
10 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32, בנימינה בין השעות 14:00-16:00
11 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
11 נובמבר
תזונאית - בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-10:30
11 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 13:00-12:00
17 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
17 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:30-15:30
18 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
18 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
18 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
18 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
24 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 14:00-16:00
25 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
25 נובמבר
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00
1 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 14:00-16:00
1 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:30-15:30
1 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
2 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
2 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
2 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
2 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
8 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 14:00-16:00
8 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
9 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00
9 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
דצמבר 14
טורניר 3x3 בחנוכה
באולם הספורט יהלום, שוהם בין השעות 10:00-16:00
17-19 דצמבר
מחנה קליעה בחנוכה
מתקיים בנהריה, גן רווה ושוהם
22 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 14:00-16:00
23 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
23 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00
29 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:30-15:30
29 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
30 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
30 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
30 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
30 דצמבר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
5 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 14:00-16:00
6 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00
6 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
12 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:30-15:30
12 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
13 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
13 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
13 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
13 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
19 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 14:00-16:00
20 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
20 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00
26 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:30-15:30
26 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
27 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
27 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
27 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
27 ינואר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
3 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00
2 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 14:00-16:00
3 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
9 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:30-15:30
9 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
10 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
10 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
10 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
10 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
16 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 14:00-16:00
17 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
17 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00
23 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:30-15:30
23 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
24 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
24 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
24 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
24 פברואר
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
3 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
3 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00
9 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:30-15:30
9 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 14:00-16:00
9 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
10 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
10 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
10 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
10 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
16 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 14:00-16:00
17 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00
17 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
23 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
23 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:30-15:30
24 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
24 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
24 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
24 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
31 מרץ
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00
13 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:30-15:30
13 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
13 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 14:00-16:00
14 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
14 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
14 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
14 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
14 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
14 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00
20 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:30-15:30
20 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
21 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
21 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
21 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
21 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
27 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 14:00-16:00
28 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
28 אפריל
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00
4 מאי
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:30-15:30
4 מאי
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
5 מאי
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
5 מאי
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
5 מאי
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
5 מאי
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
11 מאי
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 14:00-16:00
12 מאי
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
12 מאי
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00
18 מאי
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:30-15:30
19 מאי
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
19 מאי
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
18 מאי
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
19 מאי
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
19 מאי
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
25 מאי
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 14:00-16:00
26 מאי
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00
26 מאי
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
1 יוני
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:30-15:30
1 יוני
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
2 יוני
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
2 יוני
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
2 יוני
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
2 יוני
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
8 יוני
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 14:00-16:00
9 יוני
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00
9 יוני
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
15 יוני
מרכז פיתוח שחקנים נהריה
באולם ב"יס עמל הצפוני, נהריה בין השעות 14:00-16:00
15 יוני
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 13:30-15:30
16 יוני
מרכז פיתוח שחקנים תל אביב
באולם תיכון חדש, תל אביב בין השעות 10:00-12:00
16 יוני
מרכז פיתוח שחקנים שוהם
באולם ניצנים, צורן 6, שוהם בין השעות 10:00-12:00
16 יוני
מרכז פיתוח שחקנים גן רווה
באולם הספורט, מועצה אזורית גן רווה בין השעות 10:00-12:00
16 יוני
מרכז פיתוח שחקנים אבן יהודה
באולם הספורט ע"ש רלף קליין, אבן יהודה בין השעות 10:00-12:00
22 יוני
מרכז פיתוח שחקנים בנימינה
באולם הספורט, רחוב העצמאות 32 בנימינה, בין השעות 14:00-16:00
23 יוני
מרכז פיתוח שחקנים גדרה
באולם שוש, רחוב כצנלסון 21, גדרה בין השעות 10:00-12:00 ובין 12:30-14:30
23 יוני
מרכז פיתוח שחקנים בני ציון
באולם הכדורסל המרכזי, בני ציון בין השעות 10:00-12:00